KONST / Litografier / Litografier 7931401
nr 793 1401
Litografier
3 st, Jan Ed, byggnader, signerade, motivets mått: 22x26
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:50:00
100 kr
400 kr
200 kr